Послуги

Грумінг

У готелі є професійна грумерська кімната і широкий вибір професійної косметики та очищувальних засобів для шкіри і різних типів шерсти. Ваш домашній улюбленець позбудеться зайвої шерсти, щоб після повернення він не розкидав її по дому. Шкіра та шерсть вашого вихованця отримають належний догляд, зволоження та підживлення активними компонентами, які забезпечуватимуть її відновлення. Наш професійний грумер зробить якісну стрижку пазурів, чищення вух та зубів, а також гігієнічне очищення очей.

Виїжджаючи від нас, ваш собака буде доглянутим і щасливим.

Ціна уточнюється за телефоном.

ЗКС

(захисно-караульна служба)

Бажаєте, щоб ваш собака охороняв територію вашого будинку, щоб поряд з ним ви відчували себе в безпеці в будь-який час? Тоді вам до нашого тренера Володимира Єлизарова. Він допоможе вашому вихованцю здобути захисно-охоронні навички, а також навчить його захищати вас та ваше майно.

Після занять із Володимиром ваш домашній улюбленець стане надійним захистом у будь-якій ситуації.

Вартість заняття: 500 грн.

Абонемент: 4500 грн (10 занять/термін 2 місяці).

Послух

Бажаєте щоб ваш улюбленець став вихованим, стриманим та дисциплінованим? Щоб він вивчив базові команди і спілкування між вами стало більш простим та ефективним? Ми допоможемо вам із цим. Регулярне відвідування тренувань розвитку навичок послуху неодмінно дадуть якісний результат.

З вас: трохи зголоднілий собака, ласощі і гарний настрій;
З нас: комфортні умови, професійний підхід, легкі завдання додому.

Вартість заняття: 500 грн.

Абонемент: 4500 грн (10 занять/термін 2 місяці).

Аджиліті

Аджиліті – це чудовий динамічний вид спорту, винайдений в Англії в 70-х роках минулого століття, в якому беруть участь не лише собаки, а й їхні господарі. Людина повинна вести свого вихованця через смугу перешкод, спрямовуючи його голосом і жестами, і при цьому не має права торкатися руками ані тварини, ані самих перешкод.

Аджиліті це командна робота з вашим чотирилапим другом, що робить цей вид спорту прекрасним способом налагодити або встановити контакт із собакою. Такі сумісні заняття не тільки подарують вам масу позитивних емоцій і добре проведений час, але і будуть дуже корисні для здоров’я вашого улюбленця.

Вартість заняття: 500 грн.

Абонемент: 4500 грн (10 занять/термін 2 місяці).

Дог-фітнес/хендлінг

Дог-фітнес це оздоровча методика, що включає комплекс вправ, які проводяться на балансувальних снарядах і бігових доріжках. Ці заняття необхідні для зміцнення зв’язок та м’язів, нарощування м’язової маси вашого вихованця. Також тренування допомагають запобігти захворюванням, скинути зайву вагу, попрацювати над психікою вашого улюбленця і відновити здоров’я після хвороби, травми або операції.

Наші фахівці професійно проводять заняття на належному рівні з дотриманням усіх правил техніки безпеки.

Вартість заняття 500 грн.

Абонемент: 4500 грн (10 занять/термін 2 місяці).

Оренда залу

У готелі є 100-метровий зал для занять з вашим собакою та проведення семінарів.

Для занять із собаками (до 3-х собак) вартість однієї години 500 грн.

Для проведення семінару (до 10 собак) вартість однієї години 700 грн.