Про нас

Особливості

Переваги готелю

Єдиний в Одесі готель для тварин на 60 номерів із 3-х разовим вигулом:

  • 60 великих номерів з теплою підлогою;
  • Індивідуальне опалення кімнат, кондиціонер та вентиляція;
  • 3-х разовий вигул на доглянутій території;
  • Територія, яка охороняється з відеоспостереженням;
  • Послуги з дресирування, грумінгу, фотосесії.

Наша команда

Готель надає трансфер в обидві сторони. Ви можете довірити нам вашого улюбленця у будь-який зручний для вас час. Наше авто привезе його до готелю та обережно доставить його додому.

Ціна трансферу 500 грн.

*салон прибирається після кожного вихованця.

Відгуки

Наші клієнти

Умови для проживання тварин відмінні! Сподобався внутрішній дизайн приміщень та прилеглої території, а найголовніше – дуже приємні, комунікабельні люди, які люблять те, чим займаються. Професіонали в цій сфері!

Сергій Шматков

Місяць потому залишав свою собаку в “Лайці” на одну добу. Тоді вихованцю було 5 місяців та він харчувався 4 рази на добу. Пес, через своє тваринне походження, не зміг залишити відгук, але мені вдалось з’ясувати, що йому згодували 3 з 4 порцій. Тренери – професіонали. Я рекомендую цей комплекс.
-чудові спеціалісти;
-велика та доглянута територія;
-середні ціни, є абонементи.

Євгеній Крушенівський

Це найкраще співвідношення ціни та якості! А якість обслуговування, ставлення до тварини (ми віддавали собаку на 10 днів) та до хазяїв перевершили всі очікування. Любов до тварин втілюється через турботу.  Дуже чисті та зручні кімнати зимового та літнього варіанту (собака в нас великий – ховаварт), велика територія для вигулу, красивий готель сам по собі та ландшафт. Все продумано. Наш пес побував на курорті, поки ми були у відпустці. Він був щасливий. І окреме моє замилування їхніми кінологами 👏  Дякую

Оксана Малютенко

Відмінний готель з найкращими умовами та співробітниками. Ми залишились дуже задоволені!

Ірина Устинова

Гарне місце для улюбленого вихованця. Завжди знаєш, що твій улюбленець в надійних руках та в окремій кімнаті з вікном і теплою підлогою, будиночком та кігтеточкою.

Андрій Петров

Галерея

Спiвробітники готелю Лайка працюють 24/7 для того, щоб вашому вихованцю було комфортно гостювати у нас.