Інші

Вирішили поїхати у відпустку, але не можете взяти з собою вашого міні-піга? Потрібно відправитися у відрядження і бажаєте, щоб ваші хом’ячки були ситі та доглянуті доки вас не буде поряд з ними? Ми доглянемо вашу тварину і забезпечимо їй безпечне проживання. Ваш домашній улюбленець житиме в затишному окремому номері, оточений цілодобовою турботою та увагою нашого персоналу. Апартаменти розташовані на другому поверсі готелю. Тепла підлога та кондиціонер забезпечують комфортні умови у будь-яку пору року, що створює в номері спокійну домашню атмосферу. Любов і турбота наших співробітників зроблять вашу тваринку щасливою.

При розміщенні з собою потрібно брати корм з того розрахунку, щоб його вистачило на весь час перебування в готелі. Годування здійснюється згідно з вашими інструкціями.

Також необхідно взяти з собою вет-паспорт, оскільки ми приймаємо тварин лише за наявності всіх необхідних щеплень. При заселенні хом’ячків, щурів, інших гризунів та птахів обов’язкова наявність клітки та наповнювача. За бажанням можна брати улюблені іграшки вашого вихованця та інші його речі.

Готель надає трансфер. Ви можете довірити нам вашого улюбленця у будь-який зручний для вас час. Наше авто привезе його до готелю та обережно доставить його додому.

Ціна трансферу 1000 грн.

*салон прибирається після кожного вихованця.

У готелі працює система знижок: при поселенні двох тварин одного виду в один номер вартість проживання для другої тварини становитиме 50%.