Коти

Наш готель забезпечить вашого домашнього улюбленця комфортним та безпечним проживанням. Котики та кішечки розміщуються у затишних окремих номерах з індивідуальним обігрівом та вентиляцією на другому поверсі готелю. Завдяки теплій підлозі та кондиціонеру ідеальні умови в апартаментах підтримуються цілий рік. Простора світла кімната та будиночок з кігтеточкою створюватимуть теплу домашню атмосферу, а наші фахівці наділять вашого улюбленця цілодобовою турботою, увагою та любов’ю.

При заселенні вам потрібно взяти з собою корм для тварини на весь період перебування в готелі. Годування проводиться згідно ваших інструкцій. Також обов’язково потрібно взяти лоток та наповнювач. За бажанням можете взяти з собою килимок, ліжечко та улюблені іграшки вашого котика. Основною умовою поселення є наявність вет-паспорта з відміткою про проходження всіх необхідних вакцинацій.

Готель надає трансфер. Ви можете довірити нам вашого улюбленця у будь-який зручний для вас час. Наше авто привезе його до готелю та обережно доставить його додому.

Ціна трансферу 1000 грн.

*салон прибирається після кожного вихованця.

У готелі працює система знижок: при поселенні двох котiв в один номер вартість проживання для другої тварини становитиме 50%.