Собаки

Протягом всього перебування в нашому готелі ваш домашній вихованець буде забезпечений найкращими умовами для комфортного та безпечного проживання, а також цілодобовою турботою та увагою нашого персоналу. Великі собаки розміщуються на першому поверсі в окремих номерах з верандою. Невеликих собачок ми селимо у кімнатах на другому поверсі. Всі апартаменти готелю мають теплу підлогу та кондиціонер, завдяки чому у номерах цілий рік підтримуються комфортні умови та затишна домашня атмосфера.

При заселенні необхідно взяти корм на весь період проживання. Годування тварини здійснюється згідно з вашими рекомендаціями.

Також при поселенні при собі обов’язково треба мати вет-паспорт, оскільки ми приймаємо лише тих тварин, яким зроблено всі необхідні щеплення.

Проживаючи в нашому готелі, ваш улюбленець гулятиме на доглянутій території тричі на день. Можливий як індивідуальний вигул, так і прогулянки з іншими собаками, які схожі за розміром та темпераментом, щоб ваш вихонець заводив собі нових друзів. Також ми забезпечимо вашого собаку щоденними іграми та розвиваючими фізичними вправами.

Ми пропонуємо широкий спектр додаткових послуг. За бажанням ви можете записати вашого чотирилапого друга на курси, які проводять професійні кінологи з багаторічним досвідом роботи. У нашому готелі проводяться заняття з декількох дисциплін:

  • ЗКС (захисно-караульна служба)
  • послух
  • аджиліті 
  • дог-фітнес/хендлінг.

Можливі як індивідуальні, так і групові заняття. На курсах ЗКС ваш вихованець здобуде захисно-охоронні навички, пройшовши курси послуху, він опанує базові команди і стане більш стриманим і дисциплінованим. Заняття з аджиліті допоможуть поглибити ваш контакт з твариною, і навчать її працювати в парі з вами. Записавшись на хендлінг, наші хендлер-тренери підготують вашого собаку до виставки, навчать гарній стойці, витримці та правильним рухам.

У готелі функціонує оснащений дзеркалами просторий фітнес-зал, в якому наші фахівці допоможуть вашому вихованцю підтримувати здорову форму, позбутися зайвої ваги або відновитися після хвороби. У нас відкритий грумінг-салон – наш професійний грумер проведе якісне чищення вух і зубів, підріже пазурі, а також виконає процедури відновлення та оздоровлення шкіри та шерсті вашого чотирилапого друга.

Готель надає трансфер. Ви можете довірити нам вашого улюбленця у будь-який зручний для вас час. Наше авто привезе його до готелю та обережно доставить його додому.

Ціна трансферу 1000 грн.

*салон прибирається після кожного вихованця.

У готелі працює система знижок: при поселенні двох собак в один номер вартість проживання для другої тварини становитиме 50%.